Usługi

Usługi przedstawicieli handlowych
outsourcing książek
Naszym kontrahentom oferujemy kompleksowe rozwiązania polegające na outsourcingu całego procesu biznesowego (BPO) związanego z ich obsługą.

Kompleksowość polega na:

  • audycie dotychczasowych i wyborze najlepszych rozwiązań (poprzez analizę efektywności proponowanego rozwiązania, analizę pozycji kontrahenta na rynku, dopasowanie rozwiązania do warunków otoczenia biznesowego czy zachowań klientów w Polsce itp.).
  • przedstawieniu kontrahentowi optymalnego rozwiązania, modelu biznesowego,
  • projekt testowy,
  • etap główny – realizacja wybranego modelu poprzez świadczenie usług w następujących zakresach:

a) dbanie o dostępność i ekspozycję produktów kontrahenta, w tym w szczególności o ekspozycję nowości oraz innych produktów o szczególnym znaczeniu,

b) dbanie o prawidłowy przebieg promocji, zgodnie z założeniami promocji i miejscami ich realizacji, a także dostarczanie materiałów wspierających realizację promocji,

c) pozyskiwanie informacji mających znaczenie dla prowadzonej przez kontrahenta działalności,

d) zbieranie  zamówień z punktów handlowych  i przekazywanie ich do kontrahenta lub do wskazanego dystrybutora.

  • analiza realizacji,
  • stałe udoskonalanie wprowadzonych rozwiązań mające na celu:

 zwiększenie sprzedaży,

 zwiększenie liczby lojalnych klientów,

 bardziej efektywne alokowanie oferty kontrahenta,

 budowanie wartości i wizerunku kontrahenta.

Nasze usługi świadczymy dla kontrahentów m.in. w takich sieciach jak: EMPIK, ŚWIAT KSIĄŻKI, KSIĄŻNICA, BOOKBOOK, NOVA, BOOKSZPAN, MOLE MOLE, INMEDIO, RELAY, DECATHLON, GO SPORT, KSIĘGARNIE PWN, KSIĘGARNIE PRYWATNE, SMYK, ŚWIAT DZIECKA, ŚWIAT ZABAWEK, TOYSRUS, sieciach marketów: AUCHAN, TESCO i LECLERC oraz współpracujemy z hurtowniami: ATENEUM, AZYMUT, PLATON, SUPER7,  itp. Wykonujemy ponad 1000 wizyt miesięcznie.

Racjonalizujemy czas pracy Przedstawicieli Handlowych w punktach, tak żeby współpracujący z nami kontrahent miał pewność, że jego tytuły są:

 na stanie w danym punkcie (eliminacja różnic między systemem, a stanem faktycznym, wynikającym m.in. z kradzieży)

 widoczne dla klienta finalnego (towar na magazynie nie ma szans się sprzedać)

 dobrze promowane (dbanie o dobrą ekspozycję, informowanie o nowościach zawieszenie plakatów itd.)

 promowane lokalnie (czasami warto zrobić promocję w kilku punktach, a nie w całej sieci, co znacznie ogranicza koszty promocji)

 pełnowartościowe (produkty uszkodzone nie rotują, klient finalny po prostu ich nie kupi, mogą one jedynie być produktami pokazowymi)

w razie braków na stanie w danym sklepie, przygotowujemy propozycje zamówienia i wysyłamy je do wskazanego dystrybutora lub bezpośrednio do naszego kontrahenta.


Szkolenia

Szkolenia pracowników Bedeker

21 stycznia 2015 r – szkolenie C.H. Beck

          W dniu 21 stycznia 2015 r. w siedzibie firmy C.H. Beck odbyło się szkolenie przedstawicieli i prezentacje oferty wydawniczej na pierwszy kwartał 2015 roku.

0 komentarzy

25 listopad 2014

        W dniu 25 listopada 2014 r.  w siedzibie firmy Microsoft w Warszawie odbyło się szkolenie przedstawicieli z zakresu technologii i rozwiązań firmy Microsoft stosowanych w najnowszych produktach marki Lark.

0 komentarzy

28 października 2014 r.

          W dniu 28 października 2014 r. w Warszawie w siedzibie firmy Intel odbyło się szkolenie przedstawicieli z zakresu technologii i rozwiązań Intela stosowanych w produktach firmy Lark, której jesteśmy przedstawicielami.

0 komentarzy

10-11 marca 2014

W dniach 10-11 marca 2014 r. w Gdańsku odbyły się szkolenia przedstawicieli i prezentacje oferty wydawniczej na pierwszy kwartał roku, w których uczestniczyły wszystkie Wydawnictwa obsługiwane przez grupę Bedeker. Powitaliśmy również w gronie współpracujących z nami podmiotów firmę Lark.

0 komentarzy

18-19 marca 2013

W dniach 18-19 marca 2013 r. w Gdańsku odbyło się szkolenie przedstawicieli i prezentacja oferty wydawniczej na pierwszy kwartał roku, w których uczestniczyły wszystkie Wydawnictwa obsługiwane przez grupę Bedeker. Nastąpiło również oficjalne powitanie w naszym gronie nowego Wydawnictwa C.H. Beck.

0 komentarzy

10-11 września 2012

W dniach 10-11 września 2012 r. w Gdańsku odbyły się szkolenia przedstawicieli i prezentacje oferty wydawniczej na ostatni kwartał roku, w których uczestniczyły wszystkie Wydawnictwa obsługiwane przez grupę Bedeker.

0 komentarzy

14 września 2011

14 września 2011r. w Warszawie odbyło się szkolenie przedstawicieli oraz prezentacja oferty na ostatni kwartał roku z Wydawnictw: Świat Książki, Wydawnictwo Naukowe PWN oraz Wydawnictwo Nasza Księgarnia.

0 komentarzy

3-4 marca 2011

W dniach 3-4 marca 2011 w Warszawie odbyły się szkolenia i prezentacje oferty wydawniczej na rok 2011, w których uczestniczyły wszystkie Wydawnictwa obsługiwane przez grupę Bedeker.

0 komentarzy

30 września 2010

30 września 2010 roku w Gdańsku odbyło się rodzinne spotkanie grupy Bedeker i Wydawnictw współpracujących.

0 komentarzy

13-14 sierpnia 2009

W dniach 13-14 sierpnia 2009r. odbyło się szkolenie z Wydawnictwami Nasza Księgarnia, PWN Szkolny i Carta Blanca oraz rozegrano kolejny już mecz rewanżowy z reprezentacją Wydawnictwa Szkolnego PWN, również tym razem nie pozostawiliśmy złudzeń co do naszej formy.

0 komentarzy

27-29 stycznia 2009

W dniach 27-29 stycznia 2009 odbyło się szkolenie przedstawicieli Bedekera z Wydawnictwami: Sonia Draga, ExpressMap, Carta Blanca, PWN Szkolny i Nasza Księgarnia dotyczące oferty wydawniczej na 2009 rok.

0 komentarzy

10-11 czerwca 2008

W dniach od 10 do 11 czerwca Wydawnictwa: Carta Blanca, ExpressMap i Nasza Księgarnia przeprowadziły pierwsze szkolenie dotyczące oferty,nowości i planów wydawniczych dla kierowników sekcyjnych największego w Polsce Empiku Junior w Warszawie oraz dla przedstawicieli handlowych firmy BEDEKER.

0 komentarzy

15 maja 2008

Szkolenie z oferty Wydawnictwa Sonia Draga podczas Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie 15 maja 2008 roku.

0 komentarzy

11-12 sierpnia 2008

W dniach 11-12 sierpnia 2008r. odbyło się szkolenie z Wydawnictwami Nasza Księgarnia, PWN Szkolny i Carta Blanca oraz rozegrano mecz rewanżowy z reprezentacją Wydawnictwa Szkolnego PWN w którym po raz kolejny udowodniliśmy, że tworzymy zgrany zespół.

0 komentarzy

Szkolenia dla bibliotek

Prowadzimy szkolenia dla bibliotekarzy, na których przedstawiamy zapowiedzi i nowości wydawnicze współpracujących z nami Wydawców. Szkolenia prowadzone są przez naszych przedstawicieli z wykorzystaniem sprzętu multimedialnego. Podczas prezentacji rozdajemy katalogi, ofertę wydawcy a także materiały promocyjne. W 2013 roku przeprowadziliśmy szkolenia m.in. w Łodzi, Toruniu, Kielcach, Rzeszowie, Bytomiu, Wrocławiu, Krakowie i Gliwicach.”

Szkolenie Biblioteka Publiczna w Jaworznie

jaworzno

12-03-2014
Szkolenie Biblioteka Publiczna w Rybniku

rybnik

27-02-2014
Szkolenie Biblioteka Publiczna w Krakowie

prezentacja biblioteka w Krakowie

13-02-2014
Szkolenie Biblioteka Publiczna w dzielnicy Mokotów m.st Warszawy

Biblioteka mokotów

05-02-2014
Szkolenie Biblioteka Kopernikańska w Toruniu

Prezentacja Toruń (1)

27-11-2013
Szkolenie Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach

gliwice

21-11-2013
Szkolenie Łódź Polesie

prezentacja Łódź 18_11_2013r (32)

18-11-2013
Szkolenie Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu

wrocław

12-12-2012
Szkolenie Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni

Prezentacja Gdynia (4)

09-05-2012
Szkolenie Biblioteka Kopernikańska w Toruniu

Prezentacja Toruń (1)

16-05-2012

Biblioteki
„Od 2012 roku współpracujemy z ok. 1000 Bibliotek Publicznych, które regularnie odwiedzamy. W największych bibliotekach jesteśmy raz lub dwa razy w miesiącu, a w mniejszych raz na kwartał.
Podczas wizyt, nasi przedstawiciele handlowi prezentują nowości wydawnicze naszych wydawców i jeśli to możliwe przyjmują od nich zamówienia, które realizujemy przez współpracującą z nami hurtownią FHU Łukasz Breń. Dzięki temu wiemy, że książki w ciągu 48h znajdą się w bibliotece. W przypadku, gdy biblioteki muszą ogłaszać przetarg, staramy się je namawiać aby pozycje naszych wydawców, znalazły się na niej na czym oczywiście i tak finalnie korzysta współpracujący z nami wydawca.
Dodatkowo uczestniczymy w szkoleniach bibliotekarzy, na których przedstawiamy zapowiedzi i nowości wydawnicze współpracujących z nami Wydawców. W 2013 roku przeprowadziliśmy 12 takich szkoleń m.in. w Łodzi, Toruniu, Kielcach, Rzeszowie, Bytomiu, Wrocławiu, Krakowie i Gliwicach.”